Dnia 25 listopada w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Świdnicy startuje kolejna edycja  Puchar Zimy w halowej piłce nożnej. Mecze będą rozgrywane w soboty oraz niedziele w godzinach popołudniowych. W rozgrywkach wezmą udział następujące drużyny:

GRUPA A

ARDEG&CEBETE.PL
DOMLUX
EC
CZELSI
START PŁOTY
EDREDON TEAM
DEVIL ENERGY
TEJADO

GRUPA B

GRAN-BUD
GUL
FRANCEPOL
PSS SPOŁEM
OSPM
CAPRI BIS
CZARNI LIWNO
FIRLEJ

Do ćwierćfinału awansuje 8 drużyn, po 4 najlepsze drużyny z każdej grupy. Mecze będą rozgrywane w następujący sposób:

MECZ I – I DRUŻYNA Z GRUPY A – I DRUŻYNA Z GRUPY B
MECZ II – IV DRUŻYNA Z GRUPY B – IV DRUŻYNA Z GRUPY A
MECZ III – II DRUŻYNA Z GRUPY B – II DRUŻYNA Z GRUPY A
MECZ IV – III DRUŻYNA Z GRUPY A – III DRUŻYNA Z GRUPY B

W półfinale mecze zostaną rozegrane w następujący sposób:

MECZ I – I DRUŻYNA Z GRUPY A – II DRUŻYNA Z GRUPY B
MECZ II – I DRUŻYNA Z GRUPY B – II DRUŻYNA Z GRUPY A

Mecze finałowe zostaną rozegrane w lutym w hali CRS w Zielonej Górze.

Poniżej przedstawiamy terminarz Pucharu Zimy.

SOBOTA 25.11.2017
godz. 16:00 PSS SPOŁEM OSPM
godz. 16:35 EC EDREDON TEAM
godz. 17:10 FRANCEPOL CAPRI BIS
godz. 17:45 GUL CZARNI LIWNO
godz. 18:20 ARDEG&CEBETE.PL TEJADO
godz. 18:55 GRAN-BUD FIRLEJ
godz. 19:30 DOMLUX DEVIL ENERGY
godz. 20:05 CZELSI START PŁOTY

 

NIEDZIELA 26.11.2017
godz. 15:00 CAPRI BIS PSS SPOŁEM
godz. 15:35 OSPM FIRLEJ
godz. 16:10 EDREDON TEAM CZELSI
godz. 16:45 CZARNI LIWNO FRANCEPOL
godz. 17:20 GRAN-BUD GUL
godz. 17:55 TEJADO START PŁOTY
godz. 18:30 ARDEG&CEBETE.PL DOMLUX
godz. 19:05 DEVIL ENERGY EC

 

SOBOTA 02.12.2017
godz. 16:00 FIRLEJ GUL
godz. 16:35 CZELSI DEVIL ENERGY
godz. 17:10 PSS SPOŁEM CZARNI LIWNO
godz. 17:45 FRANCEPOL GRAN-BUD
godz. 18:20 DOMLUX TEJADO
godz. 18:55 EC ARDEG&CEBETE.PL
godz. 19:30 OSPM CAPRI BIS
godz. 20:05 START PŁOTY EDREDON TEAM

 

NIEDZIELA 03.12.2017
godz. 15:00 GRAN-BUD PSS SPOŁEM
godz. 15:35 CAPRI BIS FIRLEJ
godz. 16:10 GUL FRANCEPOL
godz. 16:45 OSPM CZARNI LIWNO
godz. 17:20 TEJADO EDREDON TEAM
godz. 17:55 DEVIL ENERGY START PŁOTY
godz. 18:30 ARDEG&CEBETE.PL CZELSI
godz. 19:05 DOMLUX EC

 

SOBOTA 09.12.2017
godz. 16:00 FIRLEJ FRANCEPOL
godz. 16:35 PSS SPOŁEM GUL
godz. 17:10 CAPRI BIS CZARNI LIWNO
godz. 17:45 TEJADO EC
godz. 18:20 CZELSI DOMLUX
godz. 18:55 START PŁOTY ARDEG&CEBETE.PL
godz. 19:30 OSPM GRAN-BUD
godz. 20:05 EDREDON TEAM DEVIL ENERGY

 

NIEDZIELA 10.12.2017
godz. 15:00 DEVIL ENERGY TEJADO
godz. 15:35 FRANCEPOL PSS SPOŁEM
godz. 16:10 CZARNI LIWNO FIRLEJ
godz. 16:45 GRAN-BUD CAPRI BIS
godz. 17:20 DOMLUX START PŁOTY
godz. 17:55 EC CZELSI
godz. 18:30 GUL OSPM
godz. 19:05 ARDEG&CEBETE.PL EDREDON TEAM

 

SOBOTA 16.12.2017
godz. 16:00 PSS SPOŁEM FIRLEJ
godz. 16:35 TEJADO CZELSI
godz. 17:10 CZARNI LIWNO GRAN-BUD
godz. 17:45 START PŁOTY EC
godz. 18:20 EDREDON TEAM DOMLUX
godz. 18:55 DEVIL ENERGY ARDEG&CEBETE.PL
godz. 19:30 CAPRI BIS GUL
godz. 20:05 OSPM FRANCEPOL

 

ĆWIERĆFINAŁY I PÓŁFINAŁY
07.01.2017 OD GODZ. 15:00 – 17:30
13.01.2018 OD GODZ. 16:00 – 18:30
14.01.2018 OD GODZ. 15:00 – 17:30