Statutową działalnością Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Świdnicy jest dowożenie uczniów gminy do szkół. W skład taboru Gminnego Ośrodka i Rekreacji wchodzą 4 autobusy takich marek jak SETRA i AUTOSAN dzięki którym jesteśmy w stanie dowieźć uczniów do szkół oraz zapewnić im powrót do domu. Za bezpieczeństwo i komfort jazdy dzieci odpowiadają zatrudnieni opiekunowie przewozów.

Od dnia 20 stycznia 2018 roku Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Świdnicy dysponuje autobusem turystycznym marki SETRA 312. Z inicjatywy Wójta Gminy Świdnica, Adama Jaskulskiego, otrzymaliśmy odpowiednie środki na zakup autobusu. Autobus przeznaczony jest przede wszystkim dla dzieci i młodzieży szkolnej, aby bezpiecznie i komfortowo mogły podróżować zarówno do szkoły jak i na wszelakie, zorganizowane wycieczki.  Dodatkowo autobus ma służyć mieszkańcom Gminy Świdnica do odpłatnych przewozów okazjonalnych.  Jesteśmy bardzo zadowoleni z nowego nabytku i mamy nadzieję na bezawaryjną eksploatację.

Dla Państwa informacji udostępniamy rozkład jazdy autobusów.

Rozkład jazdy autobusów szkolnych w roku szkolnym 2018/2019 dla uczniów Zespołu Szkolno-przedszkolnego im. Jana Pawła II w Świdnicy oraz Punktu Filialnego w Koźli obowiązujący od 1 września 2018 r.

 

Kursy poranne do szkoły

TRASA I – KIEROWCA GRZEGORZ DZIADUSZEK, OPIEKUNKA MAŁGORZATA WAŚKOWICZ

7.05 Lipno przystanek PKS- tylko uczniowie ZS Świdnica
7.09 Grabowie przystanek przy sklepie – tylko uczniowie ZS Świdnica
7.11 Grabowiec przystanek przy kaplicy – tylko uczniowie ZS Świdnica
7.19 Letnica Bloki  
7.25 Świdnica szkoła
7.45 Piaski przystanek
8:00 Świdnica szkoła

 

TRASA II – KIEROWCA TADEUSZ DZIADUSZEK, OPIEKUNKA ANNA GEMBARA

7.15 Wilkanowo  
7.18 Wilkanowo II  
7.25 Buchałów  
7.30 Letnica przystanek przy sali wiejskiej
7.32 Letnica przystanek ,,Uśmiech”
7.35 Letnica bloki
7.45 Świdnica szkoła
8.10 Wilkanowo sala wiejska, ul. Szkolna
8.15 Wilkanowo przystanek przy sklepie
8.25 Słone szkoła

TRASA III – KIEROWCA MARCIN PARTYKA, OPIEKUNKA MARTA ŁOTOCKA

6.50 Letnica (bloki) uczniowie PF w Koźli
7.05 Lipno przystanek PKS – tylko uczniowie PF w Koźli
7.09 Grabowiec przystanek przy sklepie – tylko uczniowie PF w Koźli
7.20 Koźla pętla autobusowa – wsiadają uczniowie ZS w Świdnicy
7.22 Letnica bloki -wsiadają uczniowie ZS w Świdnicy
7.35 Świdnica szkoła
8.10 Letnica przystanek Uśmiech
8.20 Słone szkoła

 

TRASA IV – KIEROWCA JAN JANUSZEWSKI, OPIEKUNKA EWA ZAJĄC

7.00 Radomia przystanek przy sklepie
7.03 Orzewo przystanek PKS
7.08 Drzonów przystanek przy stawie
7.10 Drzonów przystanek przy sklepie
7.18 Słone przystanek przy tartaku i szkoła
7.25 Świdnica szkoła
7.50 Radomia  
7.53 Orzewo  
7.58 Drzonów przy stawie
8.00 Drzonów przystanek przy stawie
8.15 Słone szkoła

 

PRZYSIÓŁEK ŁOCHOWO – MIKROBUS

7.35 odjazd z Łochowa

 

 

Kursy popołudniowe

PONIEDZIAŁKI

12:50 Świdnica Grzegorz Dziaduszek opiekun Małgorzata Waśkowicz (rozwóz uczniów ze Świdnicy do następujących miejscowości: Piaski, Letnica osiedle, Koźla, Grabowiec, Lipno)
13:40 Świdnica Tadeusz Dziaduszek opiekun Anna Gembara (rozwóz uczniów ze Świdnicy do następujących miejscowości: Słone, Wilkanowo, Letnica)
13:50 Słone Jan Januszewski opiekun Ewa Zając (rozwóz uczniów do następujących miejscowości: Buchałów, Drzonów, Orzewo, Radomia)
14:40 Świdnica Grzegorz Dziaduszek opiekun Małgorzata Waśkowicz (rozwóz uczniów ze Świdnicy do miejscowości Piaski)
14:40 Świdnica Tadeusz Dziaduszek opiekun Anna Gembara (rozwóz uczniów ze Świdnicy do następujących miejscowości: Letnica bloki, Koźla, Lipno, Grabowiec)
14:40 Świdnica
14:50 Słone
Marcin Partyka opiekun Marta Łotocka (rozwóz uczniów ze Świdnicy i Słonego do następujących miejscowości: Wilkanowo, Radomia, Orzewo, Drzonów)
14:40 Świdnica
14:50 Słone
Jan Januszewski opiekun Ewa Zając (rozwóz uczniów ze Świdnicy i Słonego do następujących miejscowości: Buchałów, Letnica)
16:30 Świdnica Dyżur  kierowcy (rozwóz uczniów do wszystkich miejscowości)

WTORKI

12:50 Świdnica Grzegorz Dziaduszek opiekun Małgorzata Waśkowicz (rozwóz uczniów ze Świdnicy do następujących miejscowości: Piaski, Letnica osiedle, Koźla, Grabowiec, Lipno)
13:40 Świdnica Tadeusz Dziaduszek opiekun Anna Gembara (rozwóz uczniów ze Świdnicy do następujących miejscowości: Słone, Wilkanowo, Letnica)
13:50 Słone Jan Januszewski opiekun Ewa Zając (rozwóz uczniów do następujących miejscowości: Buchałów, Drzonów, Orzewo, Radomia)
14:40 Świdnica Grzegorz Dziaduszek opiekun Małgorzata Waśkowicz (rozwóz uczniów ze Świdnicy do miejscowości Piaski)
14:40 Świdnica Tadeusz Dziaduszek opiekun Anna Gembara (rozwóz uczniów ze Świdnicy do następujących miejscowości: Letnica bloki, Koźla, Lipno, Grabowiec)
14:40 Świdnica
14:50 Słone
Marcin Partyka opiekun Marta Łotocka (rozwóz uczniów ze Świdnicy i Słonego do następujących miejscowości: Wilkanowo, Radomia, Orzewo, Drzonów)
14:40 Świdnica
14:50 Słone
Jan Januszewski opiekun Ewa Zając (rozwóz uczniów ze Świdnicy i Słonego do następujących miejscowości: Buchałów, Letnica)
15:25 Dyżur kierowcy (rozwóz uczniów do wszystkich miejscowości)
15:25 Dyżur kierowcy (rozwóz uczniów do wszystkich miejscowości)

 

ŚRODY

12:50 Świdnica Grzegorz Dziaduszek opiekun Małgorzata Waśkowicz (rozwóz uczniów ze Świdnicy do następujących miejscowości: Piaski, Letnica osiedle, Koźla, Grabowiec, Lipno)
13:40 Świdnica Tadeusz Dziaduszek opiekun Anna Gembara (rozwóz uczniów ze Świdnicy do następujących miejscowości: Słone, Wilkanowo, Letnica)
13:50 Słone Jan Januszewski opiekun Ewa Zając (rozwóz uczniów do następujących miejscowości: Buchałów, Drzonów, Orzewo, Radomia)
14:40 Świdnica Grzegorz Dziaduszek opiekun Małgorzata Waśkowicz (rozwóz uczniów ze Świdnicy do miejscowości Piaski)
14:40 Świdnica Tadeusz Dziaduszek opiekun Anna Gembara (rozwóz uczniów ze Świdnicy do następujących miejscowości: Letnica bloki, Koźla, Lipno, Grabowiec)
14:40 Świdnica
14:50 Słone
Marcin Partyka opiekun Marta Łotocka (rozwóz uczniów ze Świdnicy i Słonego do następujących miejscowości: Wilkanowo, Radomia, Orzewo, Drzonów)
14:40 Świdnica
14:50 Słone
Jan Januszewski opiekun Ewa Zając (rozwóz uczniów ze Świdnicy i Słonego do następujących miejscowości: Buchałów, Letnica)

 

CZWARTKI

12:50 Świdnica Grzegorz Dziaduszek opiekun Małgorzata Waśkowicz (rozwóz uczniów ze Świdnicy do następujących miejscowości: Piaski, Letnica osiedle, Koźla, Grabowiec, Lipno)
13:40 Świdnica Tadeusz Dziaduszek opiekun Anna Gembara (rozwóz uczniów ze Świdnicy do następujących miejscowości: Słone, Wilkanowo, Letnica)
13:50 Słone Jan Januszewski opiekun Ewa Zając (rozwóz uczniów do następujących miejscowości: Buchałów, Drzonów, Orzewo, Radomia)
14:40 Świdnica Grzegorz Dziaduszek opiekun Małgorzata Waśkowicz (rozwóz uczniów ze Świdnicy do miejscowości Piaski)
14:40 Świdnica Tadeusz Dziaduszek opiekun Anna Gembara (rozwóz uczniów ze Świdnicy do następujących miejscowości: Letnica bloki, Koźla, Lipno, Grabowiec)
14:40 Świdnica
14:50 Słone
Marcin Partyka opiekun Marta Łotocka (rozwóz uczniów ze Świdnicy i Słonego do następujących miejscowości: Wilkanowo, Radomia, Orzewo, Drzonów)
14:40 Świdnica
14:50 Słone
Jan Januszewski opiekun Ewa Zając (rozwóz uczniów ze Świdnicy i Słonego do następujących miejscowości: Buchałów, Letnica)
12:50 Świdnica Grzegorz Dziaduszek opiekun Małgorzata Waśkowicz (rozwóz uczniów ze Świdnicy do następujących miejscowości: Piaski, Letnica osiedle, Koźla, Grabowiec, Lipno)
16:30 Dyżur  kierowcy (rozwóz uczniów do wszystkich miejscowości)

 

PIĄTKI

  Grzegorz Dziaduszek opiekun Małgorzata Waśkowicz (rozwóz uczniów ze Świdnicy do następujących miejscowości: Piaski, Letnica osiedle, Koźla, Grabowiec, Lipno)
13:40 Świdnica Tadeusz Dziaduszek opiekun Anna Gembara (rozwóz uczniów ze Świdnicy do następujących miejscowości: Słone, Wilkanowo, Letnica)
13:50 Słone Jan Januszewski opiekun Ewa Zając (rozwóz uczniów do następujących miejscowości: Buchałów, Drzonów, Orzewo, Radomia)
14:40 Świdnica Grzegorz Dziaduszek opiekun Małgorzata Waśkowicz (rozwóz uczniów ze Świdnicy do miejscowości Piaski)
14:40 Świdnica Tadeusz Dziaduszek opiekun Anna Gembara (rozwóz uczniów ze Świdnicy do następujących miejscowości: Letnica bloki, Koźla, Lipno, Grabowiec)
14:40 Świdnica
14:50 Słone
Marcin Partyka opiekun Marta Łotocka (rozwóz uczniów ze Świdnicy i Słonego do następujących miejscowości: Wilkanowo, Radomia, Orzewo, Drzonów)
14:40 Świdnica
14:50 Słone
Jan Januszewski opiekun Ewa Zając (rozwóz uczniów ze Świdnicy i Słonego do następujących miejscowości: Buchałów, Letnica)

 

Uwaga: odjazdy autobusów szkolnych z parkingu przy hali sportowej

Dodatkowo dla mieszkańców gminy istnieje możliwość wynajmu autobusów oraz mikrobusu w celach rekreacyjnych tj. uroczystości rodzinne, wesela, wycieczki itp.

Aby wynająć autobus / mikrobus prosimy o wypełnienie odpowiedniego druku zapotrzebowania i złożenie go w sekretariacie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Świdnicy mieszczącego się na ul. Ogrodowej 36a w Świdnicy bądź też wysłanie druku drogą elektroniczna na adres gosir@swidnica.zgora.pl. Kontakt telefoniczny 882 135 626.

Plik zapotrzebowania dostępny poniżej. Dokument można wypełnić w dowolnej przeglądarce plików pdf np. Adobe Reader lub Foxit Reader